In order to view this page you need JavaScript and Flash Player 10+ support!
In order to view this page you need JavaScript and Flash Player 10+ support!
In order to view this page you need JavaScript and Flash Player 10+ support!
STRONA GŁÓWNA
Kontakt
Oferta
Lokalizacja

In order to view this page you need JavaScript and Flash Player 10+ support!

Wykonanie  zdjęć czy dokumentów  filmowych  z uroczystości  to coś czego nie da się powtórzyć

Jak znaleźć ?

Wystarczy nie skupiać się na projekcie DEMO promującym wykonawcę, a poprosić o prezentację gotowego produktu który ma otrzymać klient i zadać pytanie o cenę dokładnie tego egzemplarza . W naszej pracowni na bieżąco są edytowane filmy, zawsze mamy aktualne albumy , fotoksiążki do odbioru , nigdy nie pokazywalismy naszych najlepszych prac jako portfolio- takie uczciwe postępowanie pozwoliło nam uzyskać tytuł   Firma Fair Play  natomiast  za jakość zdjęc zdobyliśmy  trzykrotnie  tytuł Fotografa  Roku  ,oraz w prestiżową nagrode Złoty Obiektyw.

Czy drożej znaczy lepiej ?

O ile w wypadku realizacji filmowych budżet ma znaczenie i w wielu wypadkach przekłada się na jakość to w przypadku fotografii wygląda to trochę inaczej. Dobra gospodarka zakładu fotograficznego pozwala na utrzymanie profesjonalnego sprzętu i ciagłe inwestycje w najnowsze technologie wykonując usługi na najwyższym poziomie w przystępnych cenach .Samotny fotograf- pasjonat by dotrzymywać nam kroku musi oferować swoją usługę w dwukrotnie większej cenie i w wielu wypadkach są to nieudane zdjęcia  a  przekonanie, że są wiecej warte niż w rzeczywistości wynika z kosztów poniesianych przez Was. By nie pozostać gołosłownym zapraszam każdego do naszej pracowni by porównąć  nasze produkty z innymi.

Ku przestrodze .

W roku 2011 w wieczorne piątki odebraliśmy 15 telefonów z zapytaniem czy na drugi dzień mamy wolnego fotografa, ponieważ fotograf z którym w restauracji została podpisana umowa złamał nogę .W tym samym roku zgłosiło się do nas ponad 20 par młodych z plikami na płycie z prośbą o poprawienie zdjęć i wykonanie albumu, ponieważ  pasjonata wykonał to zbyt kreatywnie .W niektórych wypadkach cena usługi była bardzo wysoka, a podsumowując koszt  poprawek  wykonaych przez nas wartość przewyższała naszą  najlepszą ofertę opartą na pełnej ekipie z oświetleniowcami i ujęciami z lotu ptaka .